Vinçli Kamyon

By Kiralık Vinç In Vinç, Vinç Kiralama No comments

Şehircilik alanında altyapı ve üst yapı ve şantiyelerde Vinçli Kamyon ihtiyacı oldukça fazladır. Vinç makinalarının hangi türü olursa olsun satın alımlarda maliyet yükseliği nedeni ile kiralama oldukça caziptir. Kiralık Vinç Firmamız Vinç Kiralama Merkezi’de Vinçli Kamyon ihtiyaçlarınızda sizlere bir çok değişik özelliği bulunan makinalarla hizmet vermektedir. Bu tür vinçler çeşitli amaçlar için kullanımı bulunmaktadır. Yük kaldırma, bindirme, araç taşıma, çekme gibi çok çeşitli alanlarda kullanımı vardır. İstanbul içinde bir çok inşaat şantiyesinde de ağır yüklerin bir yerden bir yere taşınması veya sevki içinde Vinçli Kamyon kullanılmaktadır.

Vinçli Kamyon Özellikleri Nelerdir?

Kiralık Vinç

Kiralık Vinç

Hi-Up Katlanabilir özellikleri de bulunan Vinçli Kamyon modelleri 7 metreden 70 metreye bir kaç ton ağılık kaldırma gücünden 80 tona kadar ulaşabilen modelleri bulunmaktadır. Firmamız Vinç Makina parkurunda Sepetli Vinç modelleri, mobil vinç çeşitleri farklı uzunluk ve ton ağırlıklarında bulunmaktadır. Firma alt yapımız tamamen kiralama üzerine profesyonel olarak kurulmuş olup İstanbul içi çevre bölgelerden gelen taleplerde en hızlı şekilde müşterilerimize yanıt verebilmekteyiz. Kiralama yapma aşmasında firma uzmanlarımız sizlere en doğru vinç modelini sağlayabilmesi için bizlere teknik bilgiler vermeniz yeterli olacaktır.

  • Vinçli Kamyon ne tür bir projede kullanılacaktır?
  • Çalışma alanında maksimum uzunluk nedir?
  • Yük indirme, bindirme ve kaldırmada makina gücü/tonajı ne olmalıdır?
  • Kiralama süreniz tam olarak nedir?

Vinçli Kamyon Kiralama

sepetli vinç

sepetli vinç

Yukarıda listelenen maddelerde bulunan yanıtları vinç danışmanımıza iletmeniz halinde sizlere en uygun araç aynı gün içinde hizmete sunulacaktır. Firmamızdan saatlik, günlük, aylık ve yıllık olarak kiralama yapabilirsiniz. Vinç Kiralama fiyatlarında da firmamız son derece uygun koşullarla sizlere hizmet vermektedir. Kiralama yapmadan önce bizden aladığınız kiralama fiyatları ile diğer firmadan aldığınız Vinçli kamyon kiralama fiyatını mutlaka karşılaştırınız. Bize ulaşan taleplerde personellerimiz aynı gün sizlere teklif gönderebilmektedir.