Vinç Sistemleri

By Kiralık Vinç In Vinç, Vinç Kiralama No comments

Bu Makinalar çeşitli ağırlıklarda yükleri ve cisimleri kolayca kaldırmamıza yarayan araçlardır. Vinç Sistemleri insalık tarihininde en önemli buluşlarından biridir. Çok eski tarihlerden bari farklı yöntemler kullanılmış olsada günümüz hayatında en modern şekilde üretilmekte ve insalığa fayda sağlamaktadır. Kiralık Vinç Hizmeti veren firmamız Vinç Kiralama Merkezi sizlere tam istediğiniz özellikte donanımlı araçları ile hizmet vermektedir. Sadece ağır yükü kaldırma özelliği bulunmayan aynı zamanda çok yüksek mesafelere de kolayca ulaşıp müdahale şansı veren Vinç Sistemleri ile bir çok iş ve proje istenilen zamanda bitirilebilmektedir.

Sepetli (platformlu) Vinç Sistemleri

Kiralık Vinç

Kiralık Vinç

Vinçler arasında en sık tercih gören modelden biri Sepetli modellerdir. Ufak boyutlu işlerde kullanımı sık görülsede büyük çaptaki projelerde de kullanımı vardır. Reklamcılık alanında neredeyse gün aşırı kiralama yapılabilmekte ve yüksek yerlere asılan tabela kurulum ve montajında kolaylık sunmaktadır. Yine bina cephe giydirme sistemleri içinde Sepetli Vinç Kullanımı en yüksek seviyededir. Vinç Sistemleri arasından Kule vinçleri, monoray vinçler, paletli ve hitap dediğimiz sistemler de bulunmaktadır.

Sepetli Vinci tercih eden bir diğer önemli sektör de yapı sektörüdür. İnşaat şantiyelerinde son derece pratik bir kullanım sağlamaktadır. Kimi vinçlerimiz inşaat şirketleri tarafından oldukça uzun süreli kiralama ile şantiye bünyesine katılmaktadır.

Vinç Sistemleri için en doğru adres Vinç Kiralama Merkezi