Vinç Periyodik Bakımları

By Kiralık Vinç In Vinç Bakımları No comments

İstanbul içinde sizlere vermiş olduğumuz Kiralık Vinç hizmetlerinde tüm araçlarımız periyodik olarak bakımı yapılmış olarak sizlere hizmet vermektedir. Vinç Periyodik Bakımları için düzenli uzman personellerimizle gerekli kontroller ve bakımlar yapılmakta iş güvenliği ve sağlığı için sorun oluşturabilecek bütün olumsuzlukların önüne geçilmektedir. Şehrimizde inşaat alanı dahil bir çok farklı projede Vinç Kiralama yapılmakta ve oldukça fazla sayıda firma tarafından da kiralama hizmeti verilmektedir. Ancak kiralama dışında bir çok firma gerekli bakımları zamandında yaptırmadığından bir çok işde vinçler arıza göstermekte ve işler ya yarım kalmakta yada zaman kaybı yaşanmaktadır.

Profesyonel Vinç Bakım ve Onarım Birimleri

Vinç Kiralama Merkezi olarak müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaktayız. Bunun için göreve çıkan irili ufaklı tüm vinçlerimizde kalite kontrol bölümümüz tarafından parça kontrolleri, askı sistemleri kontrolleri, mekanik aksam sistemleri, yağ ve yakıt kontrolleri düzenli ve periyodik olarak yapılmaktadır. Şimdiye kadarki İstanbul Kiralık Vinç hizmetlerimizin hiç irinde müşterilerimizi, firmalarımızı bu konuda sıkıntıya düşürmedik ve profesyonel hizmet vermeye gayret ettik. Bizlerden Vinç Kiralama hizmeti almayı düşünen her kurum, şirket ve firma için aynı kalitede hizmet anlayışımız devam edecektir.

Kendi Bünyemizde Vinç Bakım

Vinç Bakımlarında hem teknik açıdan hemde mekanik açıdan arıza, onarım ve yedek parça işlemlerinde kendi bünyemizde çözüm üretecek firma alt yapısına sahibiz. Bunun hem bizlere hemde bizlerden hizmet alanlara büyük avantajları bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere Vinçler zorlu koşullarda ve ağır işlerde çalışan makinalardır ve uzman kontrolleri düzenli olarak yapılmadığıdan sık sık arıza çıkarmaktadır. Projeniz kısa süreli de olsa uzun sürelide olsa Performans oldukça önemlidir. Bizlerde firmaların bu ihtiyaçlarında en yüksek performansı alacakları şekilde hizmet sunmak adına en doğru şekilde destek vermeye çalışıyoruz.

Vinç Bakım Model Birimlerimiz

  • Sepetli Vinç Bakım
  • Sabit Vinç Bakım
  • Teleskopik Vinç Bakım
  • Mobil Vinç Bakım