Vinç kiralama ücretleri

By Kiralık Vinç In Vinç, Vinç Kiralama No comments

Vinç makinelerinde en çok merak edilen detaylardan biri ücretlerdir. Vinç kiralama ücretleri için İstanbul piyasasında firma ve şirketler arasında ciddi farklar görülebilmektedir. bazen bir firmadan fiyat alırken diğer firmanın verdiği teklif ile karşılaştırmada da yanlışlar yapılmaktadır. Bunlara örnek vermek gerekirse Sepetli Vinç kiraladığınız varsayalım ve bizlerden Vinç kiralama ücretlerini alırken uzunluk ve tonajda belirttiniz ancak diğer firmadan aldığınız fiyat teklifinde de aynı tip araç, makina ile karşılaştırmalısınız.

Vinç kiralama ücretleri

Vinç kiralama ücretleri

Ortalama Kiralama Ücretleri piyasada saatlik 150 TL den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. Vinç Kiralama Merkezi olarak bizler fiyat belirmekten ziyade daha net bilgiler söylemememiz için sizlerden teknik bilgi talep etmekteyiz. Yanlış bilglendirme yapıp sizleri mağdur etmekten ziyade en doğrusunu sizlere sunmayı görev bilmekteyiz. Lütfen net ücretlerimizi öğrenmek için hemen bizlere ulaşınız.

Yüksek Performanslı Vinçler En Uygun Vinç kiralama ücretleri ile sizlerle

Nasıl Vinç Kiralama Ücretleri Belirlenir?

Vinç kiralama ücretleri

Vinç kiralama ücretleri

Kiralamak istenilen vinç makinası için iş niteliği son derece önemlidir. İşte kullanılacak inler kiralama yapıldıktan sonra ülke genelinde geri gönderilme oranları %30 lar civarındadır. Sizde projenizin aksamasını engellemek için doğru tip vinç aracı kiralamsı için tüm teknik detayları gözden geçiriniz. Kiralık Vinç için tüm personellerimiz sizlere kiralama sırasında gerekli öneri ve tavsiyeleri sunacaktır.

  • Kiralamayı Düşündüğünüz Vinç çeşidi Hangisi : En önce yapılması gereken proje ve işinize en uygun vinç aracınız belirlemenizdir. Sepetli vinç mi sizin için ideal bir araçtır yoksa mobil vinçleri ihtiyacınızı karşılayacaktır. Yada Paletli Vinç mi teleskopik modeller mi? Doğru aracınızı her detayı gözeterek tespit edin ücretlerde yanlışa düşmeyiniz.
  • Vinç Kiralama Süresi : Kiralama süresi ücretlerin ne olarak ortaya çıkması adına son derece önemlidir. Her firma aynı kiralama sürelerinide sunmazlar. Bizler ise saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak sizlere hizmet verebilmekteyiz.
  • Vinç Tonaj Oranı : Kiralamak istediğiniz vinçlerin hangi amaçla kullanılacağı, kaldırma, yükeleme ve benzeri işlerde ne amaçla kullanılacağı son derece önemlidir. Kademde kademe artan tonaj ağırlıkları bulunmaktadır. 30 tonluk vinç mi ihtiyacını görecektir yoksa 300 Tonluk kaldırma kuvveti olan vinç makinasını işinize yarayacaktır. Bunuda doğru tespit etmeniz gerekmekte olup buna göre fiyatlar ve ücretler değişkenlik göstercektir.
  • Vinç uzunluk ve Yükseklik Özellikleri : Vinç makinalarında birbirinden farklı uzunluk ve yüksekliğe ulaşabilecek tip bulunmaktadır. Sizin için en uygununu belirlemeniz gerekmekte olup zira buna bağlı fiyatlar ortaya çıkacaktır.

Vinç kiralama ücretleri için hemen bize ulaşın

Mümkün olduğu kadar en ekonomik Vinç kiralama ücretleri ile sizlere hizmet sunmaktayız. Ekiplerimiz haftanın 7 günü görev yapmaktadır. Aklınıza takılan tüm teknik soruları ve öğrenmek istediklerinizi bizlere iletebilirsiniz. Personelimiz daima hazır ve sizlerden soru, görüş ve önerilerinizi beklemektedir.

Vinç kiralama ücretleri 2018 tarifleri için hemen arayın