Sepetli Platform

By Kiralık Vinç In Vinç, Vinç Kiralama No comments

Vinçler arasında en fazla ilgi ve istek gören araçlardan biri Sepetli Platform Vinçlerdir. Kullanıldığı alanlar diğer bir çok vinç aracına göre farklılık göstermektedir. Kurtarma işlerinde vazgeçilmez ve ilk akla gelen üstün araçlardır. Sadece bizim ülkemizde veya şehrimizde değil bir çok ülkede bilinen en yaygın araçlardır. Kiralık Vinç için sizlere bir çok değişik aracımızla hizmet veriyor olsak da Sepetli Platform talebini diğer tüm vinçlerden fazla talep almaktayız.

Sepetli Platform Vinç

Platform Sepetli

Sepetli Platform Nerelerde Kullanılmaktadır?

Yapılacak işin özü ve niteliğine göre son derece amaca yönelik bir araçtır. Örneğin bir binadan kurtarma işinde sıkça kullanıldığı gibi ticari amaçlarla da özel sektör tarafından tercih edilmektedir. Aşağıda bazı kullanım alanlarını sizler için sıraladık ancak bahsettiğimiz gibi çok amaçlı ve yaygın bir kullanımı vardır listede olmayan bir çok değişik iş içinde Sepetli Platform kiralanmakta ve kullanılmaktadır.

  • Bina Mantolama işlerinde
  • Kurtarma işlerinde
  • Klima Motor montaj ve tamir işlerinde
  • Çatı ve Yan cephelerde tabela ve reklam giydirme işlerinde
  • Dışı cam kaplı veya kompozit kaplı binalarda cephe temizliklerinde
  • Peyzaj ve Ağaç budama işlerin
  • Otoyollardaki elektrik direkleri tamir onarım ve kurulum işlerinde
  • Afiş asma ve çeşitli reklamcılık işlerinde sepetli platform kullanılmaktadır.

Sepetli Platform Kiralamalı Mısınız?

Vinçlerin hangi türü olursa olsun ciddi satın alma maliyetleri bulunmaktadır. Bunun dışında satın alınan vincin bakımları, operatör maaşı ve çeşitli vergileri düşünüldüğünde firmalara ciddi maliyetler getirmektedir. Bu nedenle işinizin belirli aralıklar oluyorsa ve dönemsel projelere sahipseniz satış anlamında vinç almak yerine profesyonel Vinç Kiralama firmalarından bu hizmeti almanız çok daha doğru olacaktır. Vinç Kiralama merkezi olarak sizlere Sepetli Platform araçlarında saatlik, günlük, haftalık veya çok daha uzun süreli kiralama yapabilmekteyiz. Deneyimli personellerimiz ve nitelikli Sepetli Vinç Kiralama hizmeti ile bizlerden her zaman kolayca destek alabilirsiniz.