Küçük Vinç

By Kiralık Vinç In Vinç, Vinç Kiralama No comments

Vinçler tahmin edildiği üzere belirli hacimleri olan makinalar, araçlardır. Bir çok tüketici veya iş sahibi ise Küçük Vinç arayışında olabilmektedir. Ancak Küçük vinçten kastınız kaldırma gücü düşüklüğümü, yada yükselik ebatlarımı tam olarak bilinemsi gerekmektedir. Kamyon üstü vinçler genelde Küçük Vinç sınıfında yer alan araçlardır yada platformlu Vinç dediğimiz modeller veya kamyon üstü eklenmiş dekonta vinç çeşitleri diyebiliriz.

KÜÇÜK VİNÇ TALEBİNİZDE BİZE ULAŞIN

Küçük Vinç Kiralama Hizmeti

İstanbul Vinç

Vinckiralamamerkezi.com bünyesinde makina parkuru içerisinde bir çok farklı teknik özelliği bulunan araçlar yer almaktadır. Doğru işe doğru vinç için kesinlikle iş niteliğinin doğru bilmesi ve talebinde bizlere doğru ulaşması gerekmektedir. Makinalarımız içerisinde 30 tondan 300 tona kadar çeşitli özellikli araçlar yer almaktadır. Vinç Kiralama için her bir aracın özelliğine göre fiyat teklifi tarafımızdan sizlere sunulacaktır. İstanbul merkezli olan firmamız tüm ilçelerde ve yakın bölgelerden ulaşan taleplere aynı gün içerisinde Küçük Vinç kiralama yapabilmektedir.

Kiralama Yaptığımız Diğer Vinçler

Küçük Vinçlerle beraber diğer bir çok vincimizle sizlere her tür işinizde destek verebilmekteyiz. Aşağıda yer alan listelemiş olduğumuz tüm makinalarda ekibimizden kiralama yardımı alabilirsiniz.

Bu vinç modelleri de kendi aralarında tonaj ağılığı ve yüksekliK niteliğine göre değişen özellikleri bulunmaktadır.