Kiralık Sepetli Vinç

By Kiralık Vinç In Vinç, Vinç Kiralama No comments

Vinçler inşaat alanları, kaldırma yükleme ve taşımacılık alanında kullanılan araç ve makinalardır. Kiralık Sepetli Vinç hizmeti veren firmamız bir çok modelin yanı sıra en çok iş talebi aldığı Sepetli Vinç makinaları ile sizlere işinize ve amacınıza en uygun çözümü vermektedir. Ulaşılması zor olan yüksek yapılarda yapılması gereken işler için en ideal vinç çeşitidir. Hem özel sektör için son derece gerekli bir makina olup aynı zamanda belediyelik alanında ve kamusal alanların bir çoğunda da yaygın kullanımı vardır.

Tüm iş özelliklerine uygun makina parkurumuzda Kiralık Sepetli Vinç modeli bulunmaktadır.

Hangi işlerde Kiralık Sepetli Vinç Talep Edilmektedir?

Sepetli – Platformlu Vinçleri dar bir alanda kullanılıyor demek çok gerçekçi olamayacaktır. Biz sizlere belli başlı en çok tercih edilen bazı işleri aşağıda soraladık ancak bunlar dışında da belirli belirsiz aralıklarla bir çok iş ve uygulama için bizlere Vinç Kiralama talebi gelmektedir.

  • Direk Dikme ve Direk Sökme işlerinde
  • Bina Dış Cephe tamir ve onarım işlerinde
  • Tüm yapılarda dış cephe cam ve genel temizliğinde
  • Sıva ve Boya işlerinde
  • Elektrik İşlerinde
  • Ağaç budama işlerinde
  • Bina cephelerindeki genel tadilat işlerinde
  • Tabela reklam ve branda işlerinde
  • Çeşitli Organizasyon ve etkinliklerde
  • Kaynak ve metal asma işlerinde

Kiralık Sepetli Vinç Bir çok iş dalında ve sektörde en çok tercih edilen vinçler arasındadır. 

Sepetli Vinç Avantajları Nelerdir?

Kiralık Sepetli Vinç

Kiralık Sepetli Vinç

Kiralık Sepetli Vinç

Kiralık Sepetli Vinç

Kiralık Sepetli Vinç kiralarken bir çok kişinin ilk nedeni bu modelin bir platforma sahip olması ve uç kısımda yapılacak iş ile ilgili bir uzmanın işlem yapabilemsidir. Bir çok vinç modeli sadece kaldırma yükleme ve taşıma özelliği bulunurken bu vinç ise işe müdahale yapma olanağı vermektedir. Sağladığı avantaj hem işlem ve müdahale yapma hemde 200 tondan 300 tona kadar bir kaldırma imkanı vermesidir.

Yine bu vinç çeşitinin sizlere sağlayacağı fayda hızdır. Hantal olmayan ve çok pratik bir iş tecrübesi sunmasıdır. Dar alanlarda ulaşılması çok güç yerlere kolayca ulaşmata yetenekli bir makinadır. Uzunlukları da 10 metreden başlayıp 75 metreye ulaşan ebatları bulunmaktadır. Buda hemen hemen her iş çin ideal bir uzunluk ve tonaj ağırlığı demektir.

Kiralık Sepetli Vinç hizmetlerinde tüm makinaların bakımı yapılmış olarak kiralama yapılmaktadır.

Kiralık Sepetli Vinç Fiyatları Ne Kadardır?

Sepetli Vinç

Sepetli Vinç

İstanbul içinde Kiralık Sepetli Vinç hizmetlerinde sektörün önde gelen firmalarından olan Vinç Kiralam Merkezi fiyatlar açısından bir değerlendirme yapılacaksa en ekonomik çözümlerle makina kiralaması yapmaktadır. Fiyatlar kiralama süresine göre ve işin niteliğine uygun makina özelliğine göre değişmektedir. Kiralamayı saatlik olarak yapabileceğiniz gibi günlük haftalı veya daha da uzun süreli yapabilirsiniz. Doğru bir fiyat almanız için uzman personelimize hemen ulaşabilir ve kısa bir bilgi verdikten sonra fiyatları öğrenebilirsiniz.

Kiralık Sepetli Vinç Fiyatları için Arayın