Çeşitli iş dallarında Kiralık Vinç ihtiyacı dün olduğu gibi bugünde yoğun ve talep görmektedir. İnşaat sektörü başta olmak üzere Kiralık Mobil Vinç talebi lojistik alanıda, madencilik alanıda, metal sanayi ve kamusal projeler dahil bir alanda kullanılmaktadır. vinkiralamamerkezi.com olarak bünyemizde bulunan bir çok farklı model vinç çeşidi ile sizlere uzun zamandır kaliteli, hızlı, etkili ve uygun fiyatalı kiralama hizmetleri vermekteyiz. Uzman personellerimiz, deneyimli kadrolarımız ile projeniz için en uygun vinci tespit ediyor ve sizlere sunuyoruz. Vinç kiralama ilk dakikasından itibaren her aşamasına hakim teknik kadrolarımızdan güvenle hizmet alabilirsiniz. İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyükşehirlerde önde gelen firmaları olan şirketimiz yoğunluğu genel itibari ile İstanbul ve çevre ilçelerdir.

Kiralık Mobil Vinç teknik Özelliklerimiz

Mobil Vinç

Mobil Vinç

Her projeye uyumlu farklı tonajlarda mobil vinçler bünyemizde, akına parkurumuzda yer almaktadır. Siz ihtiyacınızı bizlere iletin en uygun donanıma sahip mobil vincimizi hemen hizmetinize sunalım. İstanbul Vinç kiralama da lider firmalardan olan ekiplerimiz sorunsuz ve sıkıntısız bir kiralama süreci sizlere yaşatmaktadır. Mobil Vincin yanısıra Sepetli Vinç modellerinde de bir çok seride makinamız bulunmaktadır.

 • 7 Ton kapasiteden 300 ton kapasite kadar Kiralık Mobil Vinç taleplerin karşılamaktayız.
 • Vinç makinamızla beraber talebinize göre uzman, deneyimli ve tecrübeli operatör desteğimizde bulunmaktadır.
 • Zamanında iş teslimi yapmakta ve proje için ön görülen tüm kurallara uymaktayız.
 • İş güvenliği ve insan sağlığı herşeyden önce gelmekte olup tüm prosedürlere ve güvenlik önlemlerine hakimiz.
 • 30-50-60-70-90-100-300 tonluk Kiralık Mobil Vinç modellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Kiralık Mobil Vinç Avantajları Nelerdir?

İstanbul da bir çok hafif ve ağır sanayi sektörlerinde Kiralık Mobil Vinç talebi oluşmaktadır. Bu model vinçlerin mobilize oması yani istenilen alana taşınması nedeni ile çok amaçlı kullanımı mümkündür. Lastik tekerlekli Mobil Vinç, Sepetli Mobil vinç, paletli Mobil vinç modelleri uygun iş kollarına göre sizlere ekiplerimizce önerilecektir. Mobil vinçlerin avantajlarını saymakla bitiremezsekte işin en kısa sürede tamamlanmasına büyük katkısı olması ve iş gücünü minimuma indirmesi size kazanç olarak büyük avantajlar sağlaması ön plandadır.

Mobil Kiralık Vinç Kullanım Alanları nelerdir

 • Kule vinçlerin kurulumunda, söküm işlerinde ve monte demonte uygulamalarında kullanılmaktadır,
 • Kamusal alanda veya özel sektörde elektrik direkleri veya benzeri çalışmalarda dökme, dikme uygulamalarında kullanılmaktadır,
 • Yapı alanları, Maden alnaları, Baraj alanlarına Ekskavatör, Kepçe, Forklift benzeri iş araçlarının indirme ve çıkarılmasında  kullanılabilmektedir.
 • Elektrik Santral işlerinde, Rüzgar gülü kurulmasında tercih edilmektedirler.
 • Baraj inşaatı gibi kapsamı büyük olan tüm projelerde kiralık vinç firmamızdan talep edilmektedir.
 • Tüm şantiye iş alanlarında Kiralık mobil Vinç hizmetleri talep edilmektedir.
 • Gemi Yük tahliyesi işlerinde de Mobil Vinçler en sık kullanılan modellerdir.

 

 

 

7/24 Çağrı Hattı Hemen Ara