İstanbul Vinç

By Kiralık Vinç In Vinç, Vinç Kiralama No comments

Bir çok alanda projenin hayata geçtiği İstanbul da bir çok kiralama talebi oluşmaktadır. İstanbul Vinç olarak sizlere bir çok sektörede kolaylık hizmet verebilecek Vinç Çeşitleri ve modellerimizle hizmet vermekteyiz. Bildiğiniz gibi inşaat sahaları neredeyse her ilçemizde olağanca hızlı ile devam etmektedir. Bu gibi alanlarda işlerin daha hızlı ilerlemesi adına minimum insan gücü ve maksimum makina gücü için Kiralık Vinç istediği oluşmaktadır. Bizlerde ciddi sayıdaki Vinç Filomuzla sizlere isteğine tam uyumlu şekilde vinç temininde bulunmaktayız.

Donanımlı ve Hazır model araç filomuzla İstanbul Vinç Kiralama hizmetlerinde sizlerleyiz.

İstanbul da Her Bölgede Vinç Kiralama Hizmeti Sunuyoruz!

İstanbul Vinç

İstanbul Vinç

İşimizde uzman ve deneyim sahibiyiz. Yeni kurulan bir işletme ve fima değil 20 yıla yaklaşan bir kiralama hizmet deneyimi ile sizlere destek vermekteyiz. İhtiyacınızı biliyor ve tanıyoruz. Size en uygun model vinci abiyemizde barındırıyoruz. Operatör desteği sağlıyor ve iş güvenliğine önem veriyoruz. Proje veya İstanbul da hiç bir şekilde iş ayrımı yapmıyoruz. Yani kısacası eğer sizde ufak veya büyük talebiniz her ne olursa olursa olsun İstanbul Vinç için bizlere ulaşabilir ve güven duyulan bir hizmeti en yüksek standartlarda alabilirsiniz.

Hangi Modellerde İstanbul Vinç Desteği veriyoruz?

Vinç Makina parkurumuzda oldukça geniştir. Garajımızda neredeyse her gü çıkış bulunmakta olup İstanbul da her iki yakada da haftanın 7 günü çalışmaktayız. En çok talep gören vinç modellerinden en az tercih edilen tüm tip vinçlere kadar filomuzda araç bulunmaktadır. Sepetli Vinç modelimiz kısa süreli kiralamalarda oldu rağbet gören ve hemen hemen her gün bir kaç adette göreve çıkan araçlarımızdır. Vinç Kiralama Merkezi olarak Sepetli vinç modellerimizde kiralama süresi sınırı bulunmamaktadır. İster saatlik ister günlük veya daha uzun süreli kiralama anlaşması yapabilirsiniz. Kiralık Mobil Vinç istekleride oldukça yoğun yaşanmaktadır. Sezona bağlı kalmaksızın yılın her dönemi bu model vincimizde sürekli talep görmektedir.

İstanbul Vinç taleplerinizde Teleskopik Vinçler, Paletli Vinçler de bünyemide bulunmakta olup ekibimize istediğinizi ilettiğinizde ağırlık ve tonaj özelliği ile uzunluk özelliğine göre sizlere en uygun modelimiz sunulacaktır.

[av_notification title=’İstanbul Vinç merkezi’ color=’red’ border=” custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ icon_select=’yes’ icon=’ue81e’ font=’entypo-fontello’ admin_preview_bg=”]
İşinizi deneyimsiz ve tecrübesiz kişilere teslim etmeyin. İstanbul Vinç Hizmetlerinde Operatörden hazır son derece modern araçlara kadar her detayda kaliteli Kiralama hizmetini firmamızdan yapın!
[/av_notification]