İnşaat başta olmak üzere sayısı alanda vinç kullanımı ve kiralaması yapılmaktadır. İstanbul Vinç Kiralama firmamız şehrimizde şimdiye kadar yapısal alanlar başta olmak üzere irili ufaklı binlerce vinç kiralama hizmeti vermiştir. Ufak büyük demeden her işinizde nitelik vinç operatörlerimiz ve kaliteli sanayi makinalarımızla sizlere en iyisini en uygun fiyatlarla sunmaya çalıştık. Kiralık Vinç İçin makina sayımız son derece yeterli olup sepetli modellerden, sabit vinçlere makaslı platformlardan, hitap türü vinçlere kadar tüm istanbul genelinde her projede sizlerleyiz. Sizleri beklemeden hemen aynı gün aracınızı tam donanımlı şekilde teslim ediyoruz.

İstanbul Genelinde Vinç Kiralama

İstanbul'da hem Avrupa hemde Anadolu yakasında haftanın her günü sizlere Vinç Kiralama desteği vermekteyiz.

İstanbul Vinç Kiralama Firmaları Arasındaki Farklar Nelerdir?

İstanbul Vinç Kiralamaİstanbul sadece vinçle alakalı işlerde değil hemen hemen her alanda oldukça bol alternatif sunmaktadır. Araç çekicileri, nakliyat işleri, tamir onarım ve servis dahil her işte çokça seçenek bulunmaktadır. İstanbul Vinç Kiralama da tam anlamıyla buna benzemektedir. Ancak Vinç kiralaması yapacak kişilerin her zaman olduğu son derece dikkatli seçim yapması gereklidir. Doğru bir planlama ile doğru firmayı bulabilir ve sorunsuz bir çözüm kendinize sağlamayabilirsiniz. Bizin Vinç Kiralama Merkezi olarak sizlere önerimiz kesinlikle firma tecrübesine dikkat etmeniz ve gerekirse İstanbul firmalarını yerinde ziyaret etmenizdir.

Vinç Bakımlarına Dikkat Ediniz : İstanbul firmaları gelen talebi karşılamak adına bazen yetersiz kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda bazı firmalar acele davranıp bakımı henüz yapılmamış veya tamamlanmamış vinçleri de sizlere kiralayabilmektedir. Bu gibi durumlarda olası can güvenliği tehlikeleri yaşanabileceği gibi sizlerin işide tamamlanma riski ile karşı karşıya kalabilmektedir.

İstanbul da Sepetli Vinç kiralamaları

İstanbul da Vinç Kiralama

Sepetli (Platformlu) vinç çeşitleri farklı yüksekliklerde ve kaldırma gücüde farklı tonajlarda olup İstanbul da en çok rağbet gören modellerdir. Sepetli Vinç Kiralama hemen hemen her alanda en yaygın ve bilinen kiralama ve araç modelidir. Sepetli vinçlerde hareket kabiliyeti son derece yüksek olup platformu sayesinde vincin ucunda iş yapabilme özelliği son derece yüksektir. Bina cephelerinde yapılacak işçilikler, reklam tanıtım işlerinde tabela söküm ve takımları, dış cephe cam temizliği ve tamirat işleri gibi bir çok iş özel sektörde bu araçların kullanımı ile oldukça kolay hale gelmektedir.

Sepetli Vinçler özel sektör dışında kamusal alanda en çok kullanılan makinalardır. Belediye işlerinde, karayolları bakım onarım ve elektrik işlerinde çokça kullanımı vardır. Firmamız İstanbul da şimdiye kadar hem kamusal hemde özel sektörde sayısız kiralama yapmış ve hiç bir müşterisine sorun ve sıkıntı yaratmamıştır.

Tüm Vinç Modellerinde sizlere hizmet veriyoruz

İstanbul Vinç Kiralama firmamızda bir çok farklı çeşit vinç makinası bulunmakta olup istediğiniz tüm modellerde ve yükselikte vinç kiralaması yapabilirsiniz.

İstanbul Vinç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Genelde bir çok kişi tarafından fiyatların yüksek olduğu düşünülsede makina maliyeti ve satın alım bedelleri düşünüldüğünde son derece uygun fiyata kiraya verilmektedir. Bir çok proje sahibi bu tarz vinç makinalarını satın almak istemekte ve pratik bir şekilde kiralama yoluna gitmektedir. Firmamız vinckiralamamerkezi.com da sizlere en ekonomik ve uygun kiralık vinç fiyatları ile hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken işinize en uygun vinç özelliklerini belirmeniz ve uzman personelimizden hemen teklif istemenizdir. Sizlere aynı gün içerisinde teklif forumumuz iletilecek olup talebiniz dahilinde aracımız hemen adresinize gönderilecektir.

7/24 Çağrı Hattı Hemen Ara