İnşaat vinci

By Kiralık Vinç In Vinç, Vinç Kiralama No comments

İnşaat alanları vinç makinalarının kullanımı için son derece ihtiyaç duyulan alanladır. Bildiğiniz üzere ağırlığı oldukça yüksek olan metal bloklar, betonlar ve çeşitli inşaat malzemelerini İnşaat Vinci sayesinde bir yerden bir yere kolayca taşınabilmektedir. Kimi zaman kaldırma ve yüksek katlara taşıma kimi zaman Nakliyat tırlarına indirme ve yükleme için çok ciddi bir gereksinimdir. Kiralık Vinç firmamız tüm inşaat projelerine uygun farklı özelliklere sahip araçları ile sizlere hizmet vermektedir.

İNŞAAT VİNCİ İÇİN VİNÇ KİRALAMA MERKEZİNDEN TEKLİF ALIN

İnşaat Vinci Nedir?

İnşaat vinci

İnşaat vinci

Aslında inşaat alanı için üretilmiş bir vinç demek çok da doğru olmaz. Vinçler çok amaçlı kullanıma uygun makinalardır. Aynı vinç aracı hem inşaat projesinde görev alabilirken hemde sanayi alanında çalışabilir veya farklı amaçlı başka projelerde de görev yapabilir. Ancak İnşaat Vinci dediğimiz zaman her ne kadar aklımıza Kule Vinç makinaları gelsede zeminde çalışan farklı özelliği ve niteliği bulunan Vinç çeşitleri de bulunmaktadır.

Bu vinçler arasında Mobil Vinçler, Sepetli Vinç modelleri ve Teleskopik vinç makinalarıda bulunmaktadır. Aynı anda bir çok vinç aracı bir projede farklı işlerde çalışabilmektedir. Bu yapılacak inşaat işinin özelliğine ve alanında büyüklüğüne göre değişebilmektedir.

İnşaat Vinci Kiralama

Vinç Kiralama Merkezi bünyesinde sizlere İnşaat Vinci olarak değerlendirebileceğiniz bir çok vinç serisinde hizmet ve kiralama desteği vermekteyiz. İstanbul genelinde şu an itibari ile bir çok projede aracımız bulunmata vinç operatörlerimizle birlikte çalışma yapmaktadır. Firma uzmanımıza ulaşarak istediğiniz vinç hakkında teknik bilgi alabilir ve iş detaylarınızı bildirmeniz halinde de sizlere en uygun fiyat teklifi verilecektir.