Çift Kırma Vinç

By Kiralık Vinç In Vinç, Vinç Kiralama No comments

Çift Kırmalı ve Çift Kırma Mobil vinç çeşitleri firmamız bünyesinde bulunmakta ve kiralaması yapılmaktadır. Çift Kırma Vinç birden fazla bom uzatma özelliğine sahip olan vinçlerdir. Belirli bir yükseklikte çalışmak ve maksadı ile kullanımı bulunan vinçlerde Çift Kırma Vinç sayesinde daha fazla yüksekliğe ulaşabilmek mümkündür. Trafikte seyir sırasında çift kırma vinçler katlanmakta olup kolayca taşınabilmekte ve aynı zamanda demonte sayesinde tek kırma olarak da iş görebilmektedir. Kiralık Vinç taleplerinde İstanbul içinde sizlere uzun senlerdir eksiksiz bir hizmet veren firmamız Vinç Kiralama Merkezi Çift Kırma Vinçlerde de en uygun fiyatlarla ve hızlı hizmeti ile fark yaratmaktadır.

İstanbul Çift Kırma Vinç Kiralama

çift kırma vinç

çift kırma vinç

İstanbul merkezli firmamızdan çift Kırma Vinç için hemen talepte bulunabilir ve kiralama yapabilirsiniz. Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık olarak en uygun fiyatlarla kiralama sunulmaktadır. 30,35,40,45,50 ve 80 Tona kadar çift kırma vinçleri kiralayabilirsiniz. Vinçlerimiz sizlere kiralamaya verilmeden önce muhakkak bakımları eksiksiz yapılmakta olup sıfır sorun ve hata ile teslim edilmektedir. 10 metreden 45 metreye kadar uzanabilen araçlarımız projeniz dahilinde özellikleri geliştirilebilmektedir. Çift kırma tercihi yapan müşterilerimiz avrupa standartların bir hizmeti firmamızdan almış olurlar. Deneyimli ve geniş kadromuzla sizlere İstanbulda haftanın her günü güven duyulan bir hizmet sağlamaktayız.

Kiralık Çift Kırma Vinç hizmetleri

İşinizin niteliğine ve özelliğine göre mutlaka makina parkurumuzda sizlere uygun bir çeşit ve model bulunmaktadır. Tek Yapmanız gereken vinç uzmanımızla hemen birebir görüşmenizdir. Telefonun diğer ucunda bekleyen danışmanlarımıza hemen ulaşın ve taleplerinizi iletin. Vinç Kiralama için maksimum hizmet ve uygun fiyatlar daima sizlere tarafımızdan sunulmaktadır. Uzun uzadıya bir prosedüre girmeden aynı gün içerisinde istediğiniz adrese teslimat yapılmaktadır.