Beylikdüzü Vinç Kiralama

By Kiralık Vinç In Vinç, Vinç Kiralama No comments

Çeşitli sebeplerle Vinç kiralama ihtiyacı duydunuzda sizlere hızlı hizmet sağlayıcı olarak hizmet veriyoruz. Beylikdüzü Vinç kiralama için senelerdir işimizi aksatmadan müşteri odaklı ve projenize en uygun çözümleri sağlıyoruz. Beylikdüzü ilçemizde bir çok şantiyede şimdiye kadar sayısız vinç makinamız görev yapmış olup hali hazırda kiralama desteğimiz bölgeye devam etmektedir. Bir çok farklı uzunlukta ve ağırlık kaldırma gücüne sahip vinç modellerimizden size en uygunu hemen kolayca firmamız üzerinden kiralayabilirsiniz. 0507 064 67 38 | 0554 528 61 27 telefon numaralarımız Beylikdüzü için haftanın her günü açık olup Kiralık Vinç kararınızı vermeden kesinlikle bizlerle irtibata geçiniz.

Beylikdüzü Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti

Kiralık Vinç

Kiralık Vinç

Vinç garajımızda bir çok farklı türde vinç çeşiti bulunmaktadır. Sepetli Vinçlere olan talep ve ilgi her İstanbul bölgesinde olduğu gibi Beylikdüzü içinde geçerlidir. Beylikdüzü Vinç Kiralama talelerinde %80 oranında sepetli platformlu modeller talep görmektedir. Bu tarz vinçlerin yüksekte kolay çalışabilme kabiliyeti nedeni ile tercih edildiği bilinmektedir. Bünyemizde bulunan bu türdeki tüm vinçlerimiz gerekli bakımları periyodik olarak yapılmakta ve o şekilde kiraya sunulmaktadır. Sepetli Vinç kiralama için hem özel sektöre hemde belediye ve kamusal alanda ciddi sayıda kiralamamız mevcuttur. Bizleri tercih edenlerin gelende nedeni sıfır sorun ile hizmet almaları ve fiyatlarında gayet uygun oluşudur.

Beylikdüzü Vinç Kiralama Nasıl yapılır?

Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli Vinç Kiralama

Eğer kararınızı verdiniz ve Kiralık Vinç talebinde bulunacaksanız firma merkezimizi ziyaret edebilir yada telefonla merkez ofise gelmeden de kiralama yapabilirsiniz. Öncelikle doğru vincin belirlenmesi ve geri dönmemesi için kesinlikle işin teknik özelliklerini doğru bilmeli ve ona uygun bir vinç istemelisiniz. Yüksek uzunlukları 7 metreden başlamakta olan ve 70 metre yükseklik mesafesine ulaşan bir çok vinç çeşitleri ekibimizde yer almaktadır. Ayrıca bir kaç ton ağırlık kaldırma gücüne sahip olup 300 ton’a kadar kaldırma kapasitesine sahip vinçler bulunmaktadır. Doğru vinç seçimi ile en uygun fiyatlarda hemen ortaya çıkacaktır. Beylikdüzü Vinç kiralama için seçeceğiniz vinci hemen bizlere iletmiş olduğunuz adrese göndermekte ve deneyimli operatörlerimizle sizlere en yüksek performanslı hizmeti vermekteyiz.